Aukcje Allegro

Aukcje Allegro

Przyznać trzeba, że Allegro jest największym serwisem obsługującym aukcje internetowe. Na allegro zarejestrowanych jest obecnie ponad połowa polskich internautów. Wynik ten Allegro zawdzięcza współpracy z dużymi portalami oraz reklamom telewizyjnym.

Kampania telewizyjna Alegro była jedną z pierwszych przeprowadzonych na tak dużą skalę ze wszystkich polskich portali. Obecnie nie ma chyba internauty, który nie słyszałby o alegro lub nie miałby w tym serwisie konta. Można w nim kupić na prawdę tanie przedmioty.

Choć w Polsce w temacie aukcje internetowe dominuje Alegro, na świecie potentatem aukcyjnym jest serwis eBay. Niestety za późno wszedł na nasz rynek i teraz rynek aukcji internetowych jest nierówno podzielony. Allegro jest praktycznie monopolistą, ale eBay depcze już mu po piętach 🙂

Trzymam kciuki za wszystkich aukcjonerów oraz zapraszam do serwisu z darmowymi poradami dla kupujących i sprzedających. Nie dajcie się oszukać na Allegro i eBay!

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Wzięcie odpowiedniego kredytu z pewnością może być doskonałą propozycją w wielu różnych sytuacjach, bowiem coś takiego nierzadko będzie w stanie dosłownie uratować nas przed dość poważnymi problemami finansowymi. Obecnie na rynku spotkamy się z bardzo szerokim wyborem tego typu rzeczy, zatem na pierwszy rzut oka znalezienie czegoś faktycznie idealnego nie powinno nam sprawić większych problemów….

    Read more
  • Doradca kredytowy

    Zastanawialiście się kiedyś co to za zawód: doradca kredytowy? Kto to w ogóle taki doradca kredytowy i jakie ma obowiązki? Czy przy zawieraniu każdego kredytu jest nam potrzebny taki doradca kredytowy? Dzisiaj postaram się udzielić Wam odpowiedzi na te pytania. Otóż doradca kredytowy ma za zadanie pomóc nam wybrać korzystny dla nas kredyt. Wiecie –…

    Read more