Kasy pancerne

Kasy pancerne i sejfy to nasza ochrona przed włamaniem a co za tym idzie przed utratą naszych dóbr materialnych. Jeżeli mamy wartościowe przedmioty, dokumenty lub przechowujemy w domu określone, wysokie kwoty pieniężne to kasa pancerna jest nam niezbędna.

Dzisiaj na rynku jest spory wybór przeróżnych sejfów, dużych lub małych kas pancernych. Wystarczy tylko określić nasze potrzeby i zakupić dla siebie odpowiedni mebel pancerny.
Wszystkie kasy pancerne produkowane są z jak najlepszych materiałów, posiadają odpowiednie certyfikaty i zabezpieczają doskonale nasze drogocenności. Kasy pancerne są odporne na wszelkiego rodzaju próby włamań. Te odporności włamań określone są kolejnymi klasami, do których przypisywane są dane kasy pancerne. Klas jest od II do IV, każda wyprodukowana kasa pancerna od razu jest klasyfikowana do danej klasy, przez co zaznacza się do jakich wartości jest przeznaczona dana kasa.
Kasy pancerne z przeznaczeniem do przechowywania broni, posiadają certyfikowane zamki w klasie A.
O wartościach przechowywanych w poszczególnych kasach pancernych i o wszelkich potrzebnych normach opisuje rozporządzenia ministra spraw wewnętrznych i administracji z 2010 roku.
W rozporządzeniu tym są zapisy w kasach jakich klas można przechowywać jakie wartości pieniężne. Zaznaczone są tam informacje o lekkich kasach pancernych i ciężkich kasach i sejfach.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • W ciągu ostatnich kilku lat ogromną wręcz popularność na szeroko rozumianym rynku finansowym zdobyły różnego rodzaju pożyczki prywatne. Na pierwszy rzut oka rzeczywiście posiadają one całe mnóstwo interesujących zalet, dzięki czemu skorzystanie z nich może być doskonałą propozycją właściwie dla każdego, kto tylko potrzebuje pieniędzy. Warto jednak zainteresować się nimi nieco bliżej, bowiem często okazuje…

    Read more
  • Kiedy uczymy się asertywności ? Asertywność jest w życiu bardzo potrzebna. Już od najmłodszych lat wykształcamy w sobie tę umiejętność, często nie zdając sobie z tego sprawy. W początkowym etapie życia asertwyność może się u dziecka przejawić już w relacjach z rówieśnikami. Jeśli dziecko jest wyśmiewane czy niekorzystnie traktowane przez innych, to można bez wątpienia…

    Read more