Kredyty Mieszkaniowe

Kredyty mieszkaniowe są obecnie najbardziej reklamowanym produktem finansowym. Są tak reklamowane ponieważ są pożądane oraz banki zarabiają na nich najwięcej. Kiedy bierzemy kredyt mieszkaniowy możemy spodziewać się, że przy długim czasie spłaty, fizycznie spłacimy około pięćdziesiąt procent więcej niż kwota na jaką kredyt dostaliśmy. Innym zagrożeniem jest oczywiście utrata mieszkania, w sytuacji kiedy nie będziemy w stanie kredytu spłacić. Warto zatem zastanowić się dobrze, zanim sięgniemy po kredyt lub kredyty mieszkaniowe, czy jesteśmy w stanie faktycznie je spłacić. Banki motywowane potencjalnym zarobkiem, stosują różne sztuczki, aby podnieść nam zdolność kredytową. Jednym z nich jest udzielanie kredytu konsumenckiego, który potem jest traktowany jako wkład własny. Nie zawsze jednak musimy wyjść na tym dobrze. Im dłużej kredyt spłacamy, tym większe odsetki, a co za tym idzie większe ryzyko, że coś pójdzie nie tak. W takiej sytuacji kredyt może być dla nas sporą kotwicą, a w skrajnym przypadku stracimy i pieniądze i mieszkanie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Przyglądając się aktualnej sytuacji na rynku nietrudno dojść do wniosku, że spora część osób jest w niezbyt dobrej sytuacji finansowej. Ratują się oni na różne sposoby, a jednym z nich jest popadanie w coraz większe długi. Niestety, kredyty zostały wymyślone w zupełnie innym celu niż reperowanie budżetu domowego i traktowanie ich w ten sposób ma…

    Read more
  • Wprowadzenie Fotografia produktowa stała się nieodłącznym elementem współczesnego biznesu. W erze internetu i handlu elektronicznego, jakość zdjęć produktowych ma ogromne znaczenie dla przyciągania klientów i zwiększania sprzedaży. Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą lokalną firmę w Krakowie, czy też działasz na dużą skalę, fotografia produktowa w Krakowie może odegrać kluczową rolę w sukcesie Twojego biznesu….

    Read more