Porady dla przyszlego kredytobiorcy

Najprostsza forma oszczedzania i pomnazania pieniedzy jest lokata. Bogata oferta banków pozwala nam wybierac w rodzajach lokat zaleznie od terminu (zazwyczaj od kilku do kilkunastu miesiecy), oprocentowania oraz innych warunków zwiazanych z jej zalozeniem. Równie proste jest wykupienie panstwowych obligacji, które gwarantuja nam okreslony zysk na podobnym poziomie jak lokaty. W ich przypadku jednak gwarantem jest Skarb Panstwa, a sam okres trwania inwestycji jest zazwyczaj znacznie dluzszy (od dwóch do dziesieciu lat). W ciagu ostatnich kilku lat w Polsce wzroslo tez zainteresowanie zlotem. Jego wartosc wzrasta niezaleznie od wahan na swiatowych rynkach. Dobra lokata kapitalu moze byc tez zakupione przez nas dzielo sztuki. W sprzyjajacych okolicznosciach jego cena moze stale wzrastac i w przyszlosci przyniesc nam spory zysk. Jesli nie czujemy sie pewnie w swiecie galerii i domów aukcyjnych, mozemy zawsze poprosic o rade specjaliste z banku lub innej agencji finansowej.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Warto posiadać odwijak Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, jak bardzo usprawnić pracę w ogrodzie czy też na budowie może odwijak. Dlatego lekceważą to proste, a jednocześnie wspaniałe urządzenie, sądząc że jest zbyt prymitywne aby mogło znacznie pomóc. Przecież każdy przewód można z powodzeniem zwinąć w rękach, a odwijanie jest jeszcze szybsze. Tymczasem…

    Read more
  • Taxi Bagażowe

    Zdarza się, że potrzebny jest transport bagażu lub większej ilości kartonów przy przeprowadzce. W takim przypadku pomocą służy taxi bagażowe. Jest to usługa oferowana przez firmy taksówkarskie i realizowana specjalnie do tego celu dostosowanymi samochodami. Taxi bagażowe to świetne rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim cena za kilometr nie jest dużo wyższa niż tradycyjnej taksówki….

    Read more