Posnet kasa fiskalna

Tradycyjne kasy fiskalne doskonale sprawdzają się w sklepach stacjonarnych. W przypadku handlu obwoźnego lepiej wybrać kasy przenośne, które posiadają rozwiązania zwiększające mobilność urządzenia. Mobilna Posnet kasa fiskalna posiada akumulatory. Wiele urządzeń tego typu można zasilać z zapalniczki samochodowej, dlatego przenośne kasy stały się prawdziwym hitem wśród taksówkarzy.
Przenośne kasy fiskalne zwykle mają wzmocnione obudowy, które chronią sprzęt przed zniszczeniem. Zwykle urządzenia są odporne na wysokie i niskie temperatury, a silikonowa lub gumowa klawiatura chroni kasę przed wilgocią. Producenci dbają również o zabezpieczenie rolek z papierem (w urządzeniu wbudowana jest specjalna stabilizacja rolki), co chroni przed przesuwaniem się papieru podczas jazdy.
Warto jednak wiedzieć, że mobilne kasy fiskalne nie posiadają rozbudowanych baz towarowych i działają wolniej. Dlatego zupełnie nie sprawdzą się one w firmach z wysokimi obrotami (np. stacjonarnych sklepach spożywczych).

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Wirtualne biuro

    Wielu przedsiębiorców rejestruje swoje firmy we własnych mieszkaniach. Co w sytuacji, gdy konieczne jest spotkanie z klientem lub rozmowa kwalifikacyjna? Organizacja w prywatnym domu nie zawsze jest możliwa. Wtedy idealne okazać się może wirtualne biuro. Rozwiązanie takie od kilku lat cieszy się sporym zainteresowaniem właścicieli firm. Zamiast zapraszać kontrahenta do mieszkania, możemy na ten czas…

    Read more
  • Każdy z nas wie, jak ważną sprawą są rozliczenia z wyjazdów służbowych. Bogaci biznesmeni widzą doskonale, kogo mogą wysłać na takie podróże. Przede wszystkim muszą to być osoby reprezentatywne, które w należyty sposób będą prowadziły nasze interesy bez uszczerbku dla nich oraz dla naszego wielkiego i dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Istotna jest również inna kwestia, a…

    Read more