Rankomat porównywarka OC AC

Posiadacze pojazdów mechanicznych co roku zobligowani są do wykupowania polis ubezpieczeniowych OC oraz opcjonalnie do wykupu AC aby chronić pojazd przed uszkodzeniami. Polisa ubezpieczeniowa OC oraz opcjonalne AC to koszt nawet kilku tysięcy złotych. Na polskim rynku istnieje bardzo wiele firm ubezpieczeniowych oferujących możliwość ubezpieczenia posiadanego pojazdu. Praktycznie nikt nie jest w stanie sprawdzić osobiście ofert wszystkich dostępnych firm ubezpieczeniowych. Rozwiązaniem takiego problemu jest Rankomat porównywarka OC AC. W serwisie Rankomat możemy sprawdzić oferty ubezpieczeniowe kilkudziesięciu firm oraz wyliczyć dokładny koszt ubezpieczenia na podstawie wprowadzonych w serwisie danych ubezpieczanego pojazdu. Przegląd zakresu ubezpieczenia oraz cen pozwala na wybranie najkorzystniejszej firmy ubezpieczeniowej oszczędzając przy tam nawet kilkaset złotych. Nieustannie wzrastająca liczba użytkowników serwisu rankomat.pl tylko potwierdza, że jest to portal, który spełnia oczekiwania internautów.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Każdy z nas wie, jak ważną sprawą są rozliczenia z wyjazdów służbowych. Bogaci biznesmeni widzą doskonale, kogo mogą wysłać na takie podróże. Przede wszystkim muszą to być osoby reprezentatywne, które w należyty sposób będą prowadziły nasze interesy bez uszczerbku dla nich oraz dla naszego wielkiego i dobrze prosperującego przedsiębiorstwa. Istotna jest również inna kwestia, a…

    Read more
  • Podstawową cechą kredytu jest ryzyko. Do minimalizacji jego, banki jako podmioty udzielające kredytów, ustanawiają zabezpieczenie. W przypadku nie spłacenie kredytu, zabezpieczenie ma zrekompensować bankom poniesione straty. Do głównych rodzajów zabezpieczenia możemy zaliczyć zabezpieczenie rzeczowe oraz osobiste. Zabezpieczenie osobiste jest poręczeniem osoby trzeciej. Poręczyciel lub też inaczej żyrant, zobowiązuje się do poświadczenie za osobę zaciągającą kredyt….

    Read more