Rzeczoznawca majątkowy Warszawa

Rzetelna wycena wartości majątku

Zakup działki pod budowę czy inwestycja w mieszkanie wykończone pod klucz? Sprzedaż nieruchomości czy określenie zdolności kredytowej? Niezależnie od przyczyn i osobistych motywacji klienci poszukują rzeczoznawcy, który pomoże wycenić lub choćby oszacować wartość posiadanego przez nich majątku.

Co wtedy robią? Uruchamiają zapisane w telefonie kontakty – jeśli korzystali już kiedyś z takiej usługi. Jeśli jest to dla nich zadanie zupełnie nowe, na stronach wyszukiwarek internetowych wpisują hasło: „Rzeczoznawca majątkowy Warszawa, Wrocław, Katowice” lub dowolne miejsce w naszym kraju.

Usługa dobrego rzeczoznawcy nie jest tania. Może się jednak okazać niezbędna, jeśli potrzebujemy wartość majątku określić w sposób precyzyjny. Wprawiony rzeczoznawca dokona wyceny szybko i rzetelnie korzystając ze specjalnych kalkulatorów i arkuszy kosztorysowych. Przy wycenie rzeczoznawca weźmie pod uwagę budulec nieruchomości, jego stan techniczny lub stopień zużycia obiektu, a także przekrojowe ceny rynkowe obowiązujące na danym terenie. Rzetelność dokonanych obliczeń i wycen gwarantuje klientowi pozyskana przez rzeczoznawcę majątkowego odpowiednia koncesja. Każdy przedstawiciel tej profesji musiał bowiem złożyć odpowiedni egzamin przez komisją państwową. To sprawia, że profesja rzeczoznawcy majątkowego należy do grupy zawodów zaufania publicznego.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Firmy w Krakowie

    Na terenie Polski powstaje współcześnie wiele firm pozabankowych, które oferują swoim usługom wielu ludziom. Oczywiście przynoszą one z reguły spodziewane zyski finansowe, dlatego na rynku utrzymują się przez długi czas. Warto czasami skorzystać z usług takich firm, co może okazać się strzałem w dziesiątkę, jednak nie każdy potrzebuje tego na co dzień. Takie firmy w…

    Read more
  • System kolejkowy

    Chyba nie ma nic gorszego niż czekanie w długiej i krętej kolejce, tylko po to, aby załatwić jakąś sprawę w urzędzie. Czasem zdarza się, że znużeni i zniecierpliwieni klienci wchodzą między sobą w potyczkę słowną pod tytułem ?ja byłem pierwszy!?. Na pewno wystąpieniu takiej sytuacji zapobiec może system kolejkowy. To rozwiązanie, które przyszło do nas…

    Read more