Skandia polisa na życie

Ubezpieczenie na życie – czy warto kupić i jakie wybrać? Polisę na życie wykupuje się głównie dla ubezpieczenia życia rodziny – żony, męża, dzieci… – na wypadek swojej śmierci. Przez określony czas płacisz określone składki. Gdy umrzesz, firma wypłaci Twojej rodzinie określoną stawkę. Niekoniecznie jednak polisa na życie musi być ubezpieczeniem tylko na wypadek Twojej śmierci.

Skandia polisa na życie oferuje ubezpieczenie w razie Twojej śmierci, ale również trwałego inwalidztwa lub śmiertelnej choroby. Skandia polisa na życie oferuje rekompensatę utraconych dochodów oraz ubezpieczenie finansowe dla Twojej rodziny w razie śmierci.
W przypadku Skandia polisa na życie, możesz sam wybrać okres płacenia składek, a także uregulować ich wysokość.
Oczywiście warto pamiętać, że każda ubezpieczalnia działa w podobny sposób. Jeśli przez podany okres nie ulegniesz żadnemu wypadkowi – Twoje składki przepadają. Jednak warto chyba czasem zaryzykować. Cena nie jest wysoka – prawdopodobnie Twój budżet tego nie poczuje, a rodzina nie będzie musiała płacić (dosłownie i w przenośni) na nasze błędy, gdy nas już nie będzie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Nożyce gilotynowe Warcom

    Przyjaciel w kuchni Bardzo często kiedy chcemy ugotować posiłek dla bliskich borykamy się z obawą czy aby na pewno zdążymy na czas. Ponadto istnieje również kwestia tego czy poradzimy sobie z produktami, które zakupiliśmy. Nie jest łatwo podzielić mięso z kurczaka czy schab z kością. Nierzadko również napotyka się problem przy porcjowaniu zamrożonych produktów, które…

    Read more
  • Księgowość internetowa zyskuje coraz większą popularność. Dlaczego tak się dzieje? Czy rzeczywiście warto rozliczać się w ten sposób? Na te i kilka innych pytań znajdziesz odpowiedź poniżej. Samodzielne prowadzenie księgowości może mieć fatalne skutki dla kondycji firmyCzas, kiedy trzeba będzie rozliczyć PIT zbliża się nieuchronnie. W przypadku, gdy do naszych obowiązków należy rozliczenie tylko nas…

    Read more