Skandia polisa na życie

Ubezpieczenie na życie – czy warto kupić i jakie wybrać? Polisę na życie wykupuje się głównie dla ubezpieczenia życia rodziny – żony, męża, dzieci… – na wypadek swojej śmierci. Przez określony czas płacisz określone składki. Gdy umrzesz, firma wypłaci Twojej rodzinie określoną stawkę. Niekoniecznie jednak polisa na życie musi być ubezpieczeniem tylko na wypadek Twojej śmierci.

Skandia polisa na życie oferuje ubezpieczenie w razie Twojej śmierci, ale również trwałego inwalidztwa lub śmiertelnej choroby. Skandia polisa na życie oferuje rekompensatę utraconych dochodów oraz ubezpieczenie finansowe dla Twojej rodziny w razie śmierci.
W przypadku Skandia polisa na życie, możesz sam wybrać okres płacenia składek, a także uregulować ich wysokość.
Oczywiście warto pamiętać, że każda ubezpieczalnia działa w podobny sposób. Jeśli przez podany okres nie ulegniesz żadnemu wypadkowi – Twoje składki przepadają. Jednak warto chyba czasem zaryzykować. Cena nie jest wysoka – prawdopodobnie Twój budżet tego nie poczuje, a rodzina nie będzie musiała płacić (dosłownie i w przenośni) na nasze błędy, gdy nas już nie będzie.

about author

admin

related articles

Popularne teksty:

  • Jak założyć firmę?

    Jak założyć firmę? Firmę można założyć na wiele sposobów. Można to zrobić w sposób zwykły – tradycyjny – czyli latanie z okienka do okienka i załatwianie wszystkich spraw w sposób jakby nie na to patrzeć dosyć mozolny. Albo też nowocześnie – za pomocą kilku kliknięć myszy – przez internet. To dosyć łatwa praktyka i co…

    Read more
  • O grupie

    Zachodnia Grupa Zakupowa (ZGZ) jest instytucja powołaną do życia przez Zachodnią Izbę Przemysłowo – Handlową. Głównym jej celem są działania zmierzające w kierunku obniżenia i optymalizacji kosztów utrzymania firm. Filarami funkcjonowania Zachodniej Grupy Zakupowej są grupy negocjacyjne działające w obszarze energii elektrycznej, gazu, paliw płynnych oraz leasingu. Negocjacje grupowe w praktyce pozwalają w partnerstwie z…

    Read more